2026 MACK PR64T76H - 71392
Get in Touch
Dealer Notes
This Mack Pioneer is engineered for long-haul performance, driver comfort, and cutting-edge safety. Whether you're expanding your fleet or upgrading your ride, this truck delivers unmatched value and reliability. Aero Lite Package, Refrigerator, Airbag, Side Curtains, 120V/1800W Inverter, Foldable Top Bunk, Speakers in Dash, in the door, & Rear of Cab. Sub Woofer, Sirius XM, Diff Lock, Dual Air Ride Seats, Cab Parking Heater& Cooler, Shore Power, 225 Gallon Fuel Capacity. 11R 22.5 Michelin Tires, Backup Camera, Truck Located in Spokane, WA. Come On In For a Great Showing on the Pioneer Mack Truck.
Info
Industry
Truck
Make
MACK
Model
PR64T76H
Trim
Base
Year
2026
Price
204702
Stock Number
Category
Truck
Subcategory
SLEEPER
Condition
New
Location
Spokane
Vin
1M1PR4GY9TM101056
Odometer
Axles
Tandem
Specifications
# of Beds
Double
A/C
YES
Brakes
Disc
Cab
76" HIGH ROOF
Cab Parking Heater
YES
Differential Lock
INTERWHEEL + INTERAXLE
Disc Brakes
ALL WHEEL ENDS
Engine Make
MACK
Engine Model
MP13
Tire Size (Front)
11R22.5
Wheels (Front)
11R22.5
5th Wheel
JOST 24" AIR SLIDE